تیونینگ ب‌ام‌و M2 توسط تیونر هنگ‌کنگی

دسته‌بندی نشده 39 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
تیونینگ ب‌ام‌و M2 توسط تیونر هنگ‌کنگی

 

اگرچه شنیده‌ها حاکی از این است که ب‌ام‌و در حال آماده در حال تست و توسعه‌ی نسخه‌ی قوی‌تر M2 است اما هنوز اطلاعات مناسبی درباره‌ی تأیید این موضوع وجود ندارد.

تیونینگ ب‌ام‌و

برای آغاز باید گفت این خودرو تند‌تر از M2 کنونی خواهد بود و احتمالاً از پیشرانه‌ی بازنگری شده‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری خطی برادران بزرگ‌تر یعنی M3 و M4 استفاده خواهد کرد. شاید این خودرو یک توربوی استاندارد را داشته باشد اما وزن آن کاسته شده و قطعات آئرودینامیکی بیشتری را برای حضور بهتر در پیست پذیرا خواهد شد.

mtc-design-bmw-m2-tuning-f87-02-1

تیونینگ ب‌ام و

خب هرچه که باشد این کمپانی آلمانی نباید هیچ وقتی را تلف کند زیرا این روزها به نظر می‌رسد که کمپانی‌های تیونینگ بیشتری دست روی M2 گذاشته و نسخه‌های قدرتمندتری از آن را به مشتریان عرضه می‌کنند.

تازه ترین ب‌ام‌و M2 دستکاری شده کار تیونر هنگ‌کنگی MTC Design است. اگرچه که این شرکت هیچ بازنگری فنی را در نظر نگرفته اما پکیج آئرودینامیک گیرایی را برای M2 در نظر گرفته است.

در بخش جلویی شاهد اسپلیتر فیبر کربنی متصل به سپر هستیم. بخش بعدی یک جفت رکاب جانبی فیبر کربنی است. در بخش عقب نیز این خودرو از دیفیوزر کربنی زیبا و اسپویلر لبه‌ی سقف سود می‌برد. اگر خریدار بخواهد بال عقب بزرگی نیز می‌تواند به خودرو اضافه شود.

منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   نسل تازه ب‌ام‌و M5 چه شکلی است؟

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تیونینگ ب‌ام‌و M2 توسط تیونر هنگ‌کنگی”