تمام تصمیمات داور دیدار سپاهان و نفت درست بود

دسته‌بندی نشده 42 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
تمام تصمیمات داور دیدار سپاهان و نفت درست بود

به گزارش خبرگزای مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر درباره بازی سپاهان – نفت تهران و داوری این دیدار که بر عهده موعود بنیادی‌فر بود، گفت: بازی سپاهان – نفت تهران به دقت مورد ارزیابی دپارتمان داوران قرار گرفت و باید بگویم تمام تصمیمات داور پیکار مطابق با نص صریح قانون بود و جا دارد به تیم داوری این پیکار تبریک بگویم که ۱۰۰ دقیقه تسلیم فشار جو بیرونی نشده و روز پر فروغی را برای جامعه داوری رقم زدند.

وی ادامه داد: پنالتی برای تیم نفت به درستی اعلام شد، زیرا دروازه‌بان سپاهان با خروج خود با بی‌پروایی مرتکب خطا شد، اما چون رقابت بر سر تصاحب توپ بین دروازه‌بان سپاهان و مهاجم نفت اتفاق افتاد، طبق قانون تازه فیفا اخطار برای دروازه‌بان تیم سپاهان کافی بود. همچنین اخطار دوم بازیکن تیم نفت به علت جلوگیری از حمله حریف به درستی داده شد. پنالتی تیم سپاهان نیز به علت پشت پا زدن مدافع تیم نفت به درستی اعلام شد و داور کاملاً به صحنه نزدیک بود.

رئیس دپارتمان داوری یادآوری کرد: سرمربی محترم تیم نفت به دلیل اعتراض مکرر و ورود به زمین با تصمیم درست تیم داوری از محوطه فنی اخراج شد و اخراج مدافع تیم سپاهان به علت زدن ضربه سر به چهره مهاجم نفت، کاملاً قانونی بود. مهاجم تیم نفت هم به علت تأخیر در آغاز دوباره بازی در این صحنه کارت زرد گرفت که چون کارت زرد دوم بود به درستی اخراج شد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   داور خودش باید برای استقلال گل می زد/ برای کمیته انضباطی متاسفم!

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تمام تصمیمات داور دیدار سپاهان و نفت درست بود”