تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ لو رفت!

مرسدس بنز 89 دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶ رضا حیدرزاده
تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ لو رفت!

مدت‌های زیادی است که مرسدس بنز روی بهینه‌سازی پرچم‌دار لوکس خود یعنی S کلاس کار می‌کند و اخیراً تصاویری از خودروی یاد شده درست چند هفته قبل از معرفی جهانی در نمایشگاه خودروی نیویورک و شانگهای منتشر شده است.

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت 2018 لو رفت!
در این تصاویر می‌توانیم بخش‌های جلو و عقب و همچنین کابین به‌روز شده‌ی S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ را ببینیم.

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت 2018 لو رفت!
از نمای بیرونی شروع می‌کنیم، در این بخش مهم‌ترین تغییرات عبارت‌اند از سپرهای بازطراحی شده، شکل جدید خروجی‌های اگزوز، تغییر اندک طرح چراغ‌های عقب و بهینه‌سازی چراغ‌های جلو با نوارهای LED سه لایه. این ویژگی جدید چراغ‌های جلو به راننده اجازه می‌دهد تا از نوربالا بدون اذیت دیگر راننده‌ها استفاده کند.


در داخل خودرو نیز شاهد استفاده از همان غربیلک فرمان سه پره‌ی مدل کوپه بجای فرمان دو پره‌ی فعلی هستیم. همچنین به نظر می‌رسد اندازه‌ی نشان‌دهنده‌های دیجیتال و پانل سیستم اطلاعات سرگرمی افزایش یافته و فریم جداکننده‌ی بین دو صفحه‌نمایش حذف شده است. همچنین به نظر می‌رسد برخی تغییرات کوچک در بخش پایینی کنسول مرکزی نیز صورت گرفته است. ما شنیده‌ایم مرسدس بنز کنترل‌های حرکتی را به سیستم اطلاعات سرگرمی S کلاس فیس لیفت اضافه خواهد کرد و تاچ پد را نیز بهسازی خواهد نمود.

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت 2018 لو رفت!
در یکی از تصاویر می‌توان نام S560 را دید که این نام آخرین بار در S کلاس نمادین W126 و از سال‌های انتهایی دهه‌ی ۷۰ تا اوایل دهه‌ی ۹۰ میلادی بکار رفته است. گفته شده این مدل جایگزین S550 خواهد شد و پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی آن نه تنها قدرتمندتر از نسخه‌ی ۸ سیلندر ۴.۷ لیتری بای توربوی کنونی خواهد بود (۴۷۶ اسب بخار در برابر ۴۴۹ اسب بخار مدل قبلی) بلکه از نظر مصرف سوخت نیز ۱۲ درصد بهتر خواهد بود.

حتما بخوانید:   مشخصات و ویژگی‌های نسل آیندهٔ مرسدس بنز CLS

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت 2018 لو رفت!
مرسدس S کلاس به‌روز شده از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خطی به همراه کمپرسور الکتریکی و استارتر-آلترناتور یکپارچه به منظور ارائه‌ی عملکرد یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر و مصرف سوخت نمونه‌ای ۶ سیلندر بهره خواهد برد.

تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت 2018 لو رفت!
در این خودرو به لطف نرم‌افزار و سخت‌افزار جدید، سطح وسیعی از سیستم‌های کمک‌راننده و قابلیت‌های خودران معرفی خواهند شد. مرسدس S کلاس ۲۰۱۸ به‌طور کاملاً خودران قادر خواهد بود خودش را پارک کند و در بزرگراه‌ها و برای فواصل کوتاه فرمان را در اختیار بگیرد.

فروش این خودرو از سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و البته مدل لوکس‌تر مایباخ و نسخه‌های کوپه و کانورتیبل نیز از بهینه‌سازی‌های مشابه بهره‌مند خواهند شد.

مطلب مرتبط : مرسدس بنز ،معرفی رسمی کلاس E کابریولت

منبع پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تصاویر مرسدس S کلاس فیس لیفت ۲۰۱۸ لو رفت!”