تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند چینی هاوال F6

دسته‌بندی نشده 70 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند چینی هاوال F6

به تازگی تصاویر جاسوسی تازه شاسی‌بلند در شرف عرضه‌ی هاوال F6 منتشر شده است. این خودرو در ماه آوریل در شانگهای رونمایی شده و کمی بعدتر نیز در بازار چین عرضه خواهد شد. ۴ نسخه از هاوال F6 تولید خواهد شد: F6 Red Label، F6 Blue Label، F6i Red Label و در نهایت F6i Blue Label. حرف i نشان دهنده‌ی مدل اندکی کوچک‌تر و اسپورت تر است؛ اما این همه‌چیز نیست. F6 زیرساختی برای تولید شاسی بلندهای برند تازه Wey 01/02 است. Wey برند جدیدی بوده که در نظر دارد شاسی بلندهای گران‌قیمت و لوکسی بسازد.


در تصاویر منتشر شده از F6 شاهد جلوپنجره‌ای بزرگ در مدل Red Label هستیم. خودرویی که رنگ سفید دارد نیز از گونه Blue Label می‌باشد. همه‌ی نسخه‌های F6 از یک پیشرانه‌ی ۲ لیتری توربو با نیرو ۱۹۷ اسب بخار استفاده می‌کنند.

haval-f6-2-660x455
طول/عرض/ارتفاع مدل‌های عادی F6 برابر با ۴۶۰۰/۱۸۶۰/۱۷۲۰ میلی‌متر بوده و فاصله‌ی بین محورها نیز ۲۶۸۰ میلی‌متر است. گفتنی است مدل‌های F6i ابعاد ۴۴۲۰/۱۸۴۵/۱۶۹۵ میلی‌متر و فاصله‌ی ۲۶۶۰ میلی‌متری بین محورها دارند.

haval-f6-3-660x658
طراحی کابین این خودرو نیز برگرفته از دیگر شاسی‌بلند هاوال یعنی H2 است. صفحه‌نمایش کابین کمی به‌سوی راننده متمایل بوده و به نظر می‌رسد سایز خیلی بزرگی ندارد.

haval-f6-2a-660x488
همچنین در تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد نشان دهنده‌ها کاملاً دیجیتالی بوده و البته دسته‌دنده نیز همان نمونه‌ی بکار رفته در مدل H2 است.

در نهایت نیز در بخش عقب شاهد چراغ‌های بزرگ و دو خروجی اگزوز کرومی هستیم.منبع سایت پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   ویرانی پورشه پانامرا برای تمرین آتش‌نشانی

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تصاویر جاسوسی شاسی‌بلند چینی هاوال F6”