تاثیر نتایج تور ایرانی اراک در انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

دسته‌بندی نشده 42 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
تاثیر نتایج تور ایرانی اراک در انتخابی تیم ملی تنیس روی میز

به گزارش گزارشگر مهر، سومین دوره مسابقات تنیس روی میز تور ایرانی اراک بعد از سه روز رقابت بین ۱۵۴ بازیکن شرکت کننده، روز گذشته با قهرمانی نیما عالمیان و معرفی دیگر نفرات برتر این مسابقات به پایان رسید.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در گفتگو با گزارشگر مهر با اشاره به نتایج به دست آمده در این رقابت ها گفت: به طور حتم این نتایج در مسابقات انتخابی تیم ملی که برای تعیین ترکیب اعزامی به سه رویداد آسیایی و جهانی برگزار می شود، تاثیر خواهد داشت.

وی در این رابطه ادامه داد: تا پیش از این نتایج رقابت های دسته برتر در انتخابی تیم ملی تاثیرگذار بود اما از دوره پیش این مسابقات را حذف کردیم و به جای آن نتایج تور ایرانی که رنکینگ ملی بازیکنان هم به حساب می آید در مسابقات انتخابی تیم ملی تاثیرگذار خواهد بود.

لطف الله نسبی با بیان اینکه در واقع بازیکنان دعوت شده به مسابقات انتخابی تیم ملی از همین رقابت های رنکینگ ایرانی انتخاب می شوند، گفت: هنوز در مورد زمان برگزاری مسابقات انتخابی و جمع بندی نرسیده ایم اما آنچه مسلم است اینکه نتایج این رقابت ها برای مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی جهان لحاظ خواهد شد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   شکست ذوب‌آهن در آخرین دیدار هفته سوم لیگ تنیس روی میز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تاثیر نتایج تور ایرانی اراک در انتخابی تیم ملی تنیس روی میز”