بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی

دسته‌بندی نشده 46 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی

به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«در حادثه‌ی بی‌همانند ۹ دی، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و نیرو فکری که شاکله‌ی اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان‌ها کشاند و آن حادثه‌ی بی‌همانند پدید آمد.»

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای

 فتنه۸۸، یکی از دشوارترین آوردگاه‌های آزمون انقلاب اسلامی بود که جبهه کفر و استکبار از پیچیده‌ترین طرحها وترفندها بهره برد تا  مردم بزرگ ایران را به زانو درآورد و از مسیر انقلابی خویش منصرف سازد. طراحان بیگانه و فتنه گران درونی کوشیدند تا مردم را از نظام مردم سالار دینی جدا کنند و با نمایش تقابل دروغین مردم با حاکمیت، نظام را از درون به چالش بکشانند.

گمراهی و خیانت فتنه گران سبب شد تا دشمنان به شکاف در بین مردم امیدوار گردند و برای پیشبرد اهداف خود به اعمال و تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه مردم ایران روی‌آورند. تحریم‌هایی که با بهانه‌هایی همچون موضوع هسته‌ای اعمال شد، نتیجه امیدی بود که دشمنان در اثر فتنه ۸۸ به وابستگان درونی خود به دست آوردند.

جریان غرب‌گرا و شبکه درونی همکار نظام سلطه، پا را فراتر نهاده و برای مجازت مردم انقلابی ایران، به کشورهای غربی، گرای تحریم ایران را داد و فصل جدیدی از تحرک و تهدید غرب علیه انقلاب اسلامی رقم خورد.

ظلم بزرگ فتنه گران در همراهی با نقشه از پیش طراحی شده دشمن آن بود که تلاش کردند چهره منزه نظام جمهوری اسلامی را در انظار بین المللی مشوه کنند و با وارد کردن اتهامات واهی همانند تقلب در انتخابات، شیرینی همکاری ۴۰ میلیونی در انتخابات را در کام مردم ایران تلخ کردند. آخرین تحرک این عروسک های خیمه شب بازی استکبار در خیابان های تهران، در عاشورای ۸۸ رخ نمود که چهره واقعی و دین ستیز آن ها را برملا کرد.

حتما بخوانید:   رندری جالب از فورد موستانگ سدان

در اینجا نیز عاشورا و حماسه حسینی به یاری اسلام و انقلاب اسلامی آمد و همانطور که خون جوشان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، اسلام را در قرون متمادی زنده نگاه داشته است، این بار نیز آتش فتنه را خاموش کرد.

اگر نبود رهبری مدبرانه و هوشمندانه سکاندار هدایتگر نظام و انقلاب در مواجهه با فتنه گران و نیز پیروی امت حزب‌الله از منویات معظم‌له، این فتنه می‌توانست کشور را به ورطه‌ای فروافکند که رهایی از آن تا مدت‌ها غیرممکن بود.

حماسه نهم دی که با حضور مردم رقم خورد آبی بود بر آتش فتنه مهیب ۸۸. مردم با بصیرت تمام و در پیروی از رهبر خویش و حمایت از انقلاب بزرگ خود، روزی به‌یادماندنی را رقم زد. تجربه تاریخی نشان داده است که هرگاه حضور یکپارچه مردم آگاه و انقلابی در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی شکل بگیرد، سیل قدرتمندی به راه خواهد افتاد که بنیان دشمنان و عوامل و دنباله های آن‌ها را فرو خواهد ریخت و حماسه مردمی نهم دی، از مصادیق بارز این حقیقت است.

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و ادای احترام به مردم بزرگی که این حماسه را آفرید، تعهد می نماید همه توان خویش را در پاسداشت گنجایش عظیم مردم که در ۹ دی ماه اراده خود را نشان داد بکار بندد و این گنجایش بی بدیل را جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات به‌حق مردم انقلابی و دلیر ایران اسلامی و حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور فعال نماید.

                                                                                           جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

                                                                                                                      ۶/۱۰/۱۳۹۵

حتما بخوانید:   99.9 درصد از کاربران Outlook.com به نسخه ارتقایافته مهاجرت کرده اندمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی”