وقتی آمریکایی‌ها ظاهر بوگاتی شیرون را خراب می‌کنند!

بوگاتی 128 جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ رضا حیدرزاده
وقتی آمریکایی‌ها ظاهر بوگاتی شیرون را خراب می‌کنند!

فکر کردن به بیمه‌ی یک هایپرکار چندان خوشایند نیست اما طبق گفته‌های Jalopnik، این موضوع باعث شده تا بوگاتی شیرون در ایالات‌متحده دو قطعه‌ی نه چندان زیبا را در پشت خود ببیند. به خاطر نبود قطعات محافظتی روی سپر در سرعت‌های پایین، سازمان‌های بیمه بوگاتی را مجبور کرده‌اند تا این قطعات برآمده را روی شیرون نصب کند.
این دو قطعه باعث افزایش اندک طول خودرو شده‌اند و به نظر می‌رسد که حداقل محافظت از بدنه‌ی شیرون را به عمل آورند. با توجه به ارتفاع کم همچنین به نظر می‌رسد که در یک تصادف واقعی، سپر یک پیکاپ تراک متوسط به بخش‌های بالاتر از این قطعه‌ها برخورد نماید.

بوگاتی شیرون
طبق گفته‌های Jalopnik، بوگاتی شیرون این فرایند را تا حد ممکن ساده گرفته تا از شر قطعات زشت برآمده خلاص شود. این دو قطعه در واقع یک تکه هستند و سریعاً متصل می‌شوند. تنها مشکل بالقوه این است که حذف کردن این غده شاید نگه‌داشتن مطمئن پلاک عقب را با مشکل مواجه کند. هرچند اگر خریداری بتواند یک هایپرکار ۲.۵ میلیون دلاری را به دست بیاورد، مطمئناً راه‌حلی برای نصب پلاک در ذهن خواهد داشت.


بوگاتی تنها ۵۰۰ دستگاه شیرون را خواهد ساخت و طبق اخبار اخیر حداقل ۲۵۰ دستگاه از آن‌ها قبلاً فروخته شده‌اند. تا به اینجا یک‌سوم تولیدات شیرون مختص آمریکا خواهند بود. بوگاتی در تلاش است تا امسال ۷۰ دستگاه از شیرون‌ها را بسازد و نمونه‌های اولیه‌ی آن قبلاً به مشتریان تحویل داده شده‌اند.

بوگاتی شیرون
شیرون از پیشرانه‌ی ۱۶ سیلندر ۸ لیتری کواد توربوی ارتقا یافته‌ی ویرون استفاده کرده و هم‌اکنون قدرت ۱۴۷۹ اسب بخاری و گشتاور ۱۶۰۰ نیوتون متری دارد. بوگاتی سرعت این هایپرکار را به صورت رسمی روی ۴۲۰ کیلومتر در ساعت محدود کرده اما می‌توان بدون محدودکننده به سرعت ۴۵۱ کیلومتر در ساعت دست پیدا کرد.

حتما بخوانید:   بوگاتی دارنده بهترین غرفه در نمایشگاه خودروی ژنو

منبع پدال

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وقتی آمریکایی‌ها ظاهر بوگاتی شیرون را خراب می‌کنند!”