بوگاتی تایپ ۵۷ T کانسپت

بوگاتی 145 چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶ رضا حیدرزاده
بوگاتی تایپ ۵۷ T کانسپت

بوگاتی شیرون جدید با قدرت نزدیک ۱۵۰۰ اسب بخار هایپرکار رؤیاهای ماست؛ اما قبل از شیرون، بوگاتی کانسپت Galibier را ساخته بود که اساساً یک ویرون با ۴ درب محسوب می‌شد. اگرچه این خودرو هرگز وارد خط تولید نشد اما یک هنرمند ایده‌ی جدیدی را در ذهن پرورش داده و آن خلق کانسپتی جدید است.

بوگاتی تایپ 57 T کانسپت ، بوگاتی شیرون
بوگاتی تایپ ۵۷ T کانسپت توسط هنرمند اهل فلسطین و طراح ظاهری خودرو آرتور نوستاس خلق شده است. این خودرو بسیاری از انحناهای مدرن شیرون را با خطوط کلاسیک خودروهایی چون تایپ ۵۷SC آتلانتیک ترکیب نموده است.


وجود کاپوت طولانی و گیرا پیشنهاد می‌کند که این کانسپت باید یک خودروی پیشرانه جلو با طراحی دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک باشد و بدین ترتیب در نقطه‌ی مقابل شیرون پیشرانه وسط و چهار چرخ محرک قرار می‌گیرد. تایپ ۵۷ T کانسپت که شبیه خودروی مفهومی Galibier سال ۲۰۰۹ است برای کروز کردن ساخته شده و رقیبی نزدیک برای خودروهای گرند تورینگی چون رولزرویس ریث و بنتلی کانتیننتال محسوب می‌شود.بوگاتی تایپ 57 T کانسپت ، بوگاتی شیرون
در طراحی کابین این خودرو نیز از شاخصه‌های طراحی دراماتیک شیرون الهام گرفته شده که از آن جمله می‌توان به منحنی جدا کننده‌ی کابین و چرم فراوان و حس لوکس اشاره کرد.

بوگاتی تایپ 57 T کانسپت ، بوگاتی شیرون
اهمیتی ندارد که چقدر پولدار هستید زیرا بوگاتی قطعاً خودرویی همچون تایپ ۵۷ T را تولید نخواهد کرد. قبلاً این کمپانی نیمی از شیرون های برنامه ریزی شده را به فروش رسانده و هر کدام بهای حدود ۳ میلیون دلاری دارند که شیرون را به یکی از گران‌بهاترین خودروهایی تبدیل می‌کند که می‌توانید بخرید. اگر نمی‌توانید نسخه‌ی واقعی شیرون را بخرید می‌توانید مدل مقیاسی یک به ۸ آن را خریداری نمایید.

حتما بخوانید:   همه آن‌چه تا به امروز درباره بوگاتی شیرون می‌دانیم

منبع پدال

 

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بوگاتی تایپ ۵۷ T کانسپت”