بند بازی استقلالی هایی با قرارداد سه ساله!

دسته‌بندی نشده 48 چهارشنبه ۸ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
بند بازی استقلالی هایی با قرارداد سه ساله!

به گزارش گزارشگر مهر، با اختلاف موجود بین منصوریان و سید مهدی رحمتی و با توجه به عدم آمادگی خسرو حیدری و حتی با توجه به تزلزل خود منصوریان در این روزها به نظر می رسد تصمیم های استراتزیک و بلند مدت باشگاه استقلال در ابتدای فصل کاملا اشتباه بوده است.

به قراردادهای هر سه تن ذکر شده دقت کنید، منصوریان قرارداد سه ساله دارد، رحمتی و خسرو حیدری هم همینگونه، آنها هم با استقلال قرارداد سه ساله دارند و به جز این نفرات هیچکس با استقلال قرارداد سه ساله نبسته است اما جالب است که هر سه تن این روزها و بعد از عقد قرارداد سه ساله، روی بند راه می روند و هر کدام شدنی است از استقلال دور شوند.

در واقع هر سه قرارداد سه ساله غلط بوده است، شاید عقد قرارداد سه ساله بازیکنان را کم انگیزه کرده و در ادامه این موضوع مربی را هم روی لبه تیغ برده باشد، شاید هم به طور کلی قرارداد سه ساله بستن با بازیکنانی با این سن و سال غلط باشد، به هر حال همه قراردادهای سه ساله امروز با تنش هایی روبرو شده اند، البته در همان ابتدای فصل هم برخی پیشکسوتان به قرارداد سه ساله بستن با بازیکنان مسن انتقاد داشتند و بر این ایمان بودند که قرارداد سه ساله باید با بازیکنان جوان بسته شود نه با بازیکنان مسن.

استقلال به طور کلی طی دو سال گذشته از نقل و انتقالات ضربات زیادی خورده و در این بخش با صرف پول بسیار، بازدهی خوبی نداشته است.

حتما بخوانید:   حاج محمدی: همه می‌دانند مشکلم در استقلال با چه کسی استمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بند بازی استقلالی هایی با قرارداد سه ساله!”