برگزاری نشست هیات اجرایی کمیته المپیک در غیاب رئیس

دسته‌بندی نشده 42 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
برگزاری نشست هیات اجرایی کمیته المپیک در غیاب رئیس

به گزارش گزارشگر مهر، گزارش خودارزیابی کمیته ملی المپیک بر پایه نامه ارسالی از کمیته بین المللی المپیک یکی از محورهای نشست امروز شنبه اعضای هیات اجرایی بود که باید توسط کیومرث هاشمی رئیس کمیته ارائه می شد، اما این بخش از نشست به دلیل غیبت هاشمی در دستور کار اعضا قرار نگرفت.

کیومرث هاشمی که برای حضور در محل برگزاری مسابقات پهلوانی کشور عازم مشهد شده بود، به دلیل تاخیر در پرواز هواپیما نتوانست در نشست امروز آماده شود و به همین دلیل اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در غیاب وی تشکیل نشست داده و دو دستور نشست دیگر رسیدگی کردند. 

این درحالی بود که رسول خادم که او هم در مشهد حضور داشت به تهران برگشته بود و در نشست امروز هیات اجرایی هم حضور داشت.

بر این اساس ابتدا شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته گزارشی از اقدامات ستاد بازی های آسیایی المپیک درباره حضور در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی ارائه کرد. این بازی ها ۲۲ اردیبهشت تا اول خرداد ماه سال آینده در باکو آذربایجان برگزار می‌شود و ایران قصد دارد کاروان کیفی را به محل برگزاری این بازی ها اعزام کند.

گزارش فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کمیته ملی المپیک دیگر محور نشست امروز هیات اجرایی بود. دراین زمینه علیرضا دبیر گزارشی از فعالیت های انجام شده در این شرکت ارائه کرد.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   پیام تبریک کمیته ملی المپیک به مناسبت قهرمانی ایران

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “برگزاری نشست هیات اجرایی کمیته المپیک در غیاب رئیس”