برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده/ سقوط یک شهروند از روی پل و مصدوم شدن راننده

دسته‌بندی نشده 43 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده/ سقوط یک شهروند از روی پل و مصدوم شدن رانندهسید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ گفت: ساعت ۱۸:۳۶ حادثه برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
وی افزود: نیروهای ۴ ایستگاه سازمان آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان شهید رجایی حوالی بیمارستان هفت تیر اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده اظهار کرد: یک دستگاه تریلر به هنگام حرکت به دلیل باز بودن کمپرسور به شدت با عرشه پل برخورد کرده و این اتفاق باعث شکافته شدن پل شده بود.
ملکی ادامه داد: در این حادثه پل عابر پیاده به طور کامل تخریب و شمال به جنوب وجنوب به شمال محدوده به طور کامل بسته شده بود.
وی از محبوس شدن راننده تریلر در درون خودرو خبر داد و تصریح کرد: در این حادثه راننده تریلر در خودروی خود محبوس شده و یک عابر پیاده نیز که آن زمان به روی پل بوده است نیز به پایین پرتاب شده بود.
وی ادامه داد: نیروهای آتش نشان علاوه بر خارج کردن راننده خودرو، عابر پیاده را نیز به نیروهای اورژانس تحویل دادند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
ملکی در خصوص اقدامات آتش نشان در محل حادثه خاطرنشان کرد: آتش نشان ها اکنون در حال خارج کردن خودرو و همچنین پل عابر شکسته شده در محدوده هستند و ترافیک شدیدی در محل گزارش شده است.
انتهای پیام/منبع میزان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   نیروهای انقلابی از هر جناحی پشت سر رهبری برای ترقی گام بردارند

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “برخورد یک دستگاه تریلر با پل عابر پیاده/ سقوط یک شهروند از روی پل و مصدوم شدن راننده”