باز کردن دوربین گلکسی S8 با دکمه پاور

ترفند موبایل 101 سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۶ رضا حیدرزاده
باز کردن دوربین گلکسی S8 با دکمه پاور

اگر با گوشی های سامسونگ گلکسی S6 یا S7 کار کرده باشید حتماً میدانید که می توان با دوبار فشار دادن دکمه ی هوم سریعاً به اپلیکیشن دوربین دسترسی پیدا کرد. این کار تحت هر شرایطی صورت می گیرد و حتی در زمان خاموش بودن صفحه نیز می توانستید با دوبار فشار دادن این دکمه، دوربین را باز کرده و در نتیجه سوژه ی عکاسی خود را از دست ندهید. با این حال، از آنجایی که در گوشی سامسونگ گلکسی S8 خبری از دکمه ی فیزیکی نیست، این کار با اندکی تفاوت اجرایی می شود. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه دسترسی سریع به دوربین در این اسمارت فون جدید آشنا کنیم.

بصورت پیش فرض وقتیکه دوبار دکمه ی پاور در گلکسی اس ۸ را فشار دهید، اپلیکیشن دوربین باز خواهد شد. در اولین بار استفاده ی شما از این قابلیت، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید آن را غیر فعال کنید یا اینکه باقی بماند؟ ممکن است شما نیز به اشتباه این میانبر را غیر فعال کرده باشید اما خوشبختانه قادر خواهید بود از طریق بخش تنظیمات و با طی کردن مراحل زیر آن را باز گردانید.

 

باز کردن دوربین گلکسی S8 با دکمه پاور

 

۱- بخش تنظیمات (Settings) را باز کنید.

۲- بر روی Advanced Features ضربه بزنید.

۳- هم اکنون بر روی Quick launch Camera ضربه بزنید تا میانبر فعال گردد.

 

باز کردن دوربین گلکسی S8 با دکمه پاور

 

از این پس می توانید به راحتی تنها با دوبار فشار دادن دکمه ی پاور، دوربین گلکسی S8 خود را باز نمایید. امیدوارم که این آموزش نیز برایتان مفید واقع شده باشد.

حتما بخوانید:   سری تازه چیپست اگزینوس رسماً رونمایی شد؛ قلب تپنده گلکسی اس 8

منبع ترفند ها

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “باز کردن دوربین گلکسی S8 با دکمه پاور”