انتشار رندرهایی از گوشی Moto X موتورولا که اطلاعات جالبی به همراه می آورند

دسته‌بندی نشده 44 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
انتشار رندرهایی از گوشی Moto X موتورولا که اطلاعات جالبی به همراه می آورند

در حالی که یک روز تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی باقی مانده، حساب کاربری OnLeaks در توییتر رندرهای جدیدی از مدل ۲۰۱۷ گوشی مورد انتظار Moto X موتورولا منتشر کرده است. در رندرها می توان به روشنی دید که زبان طراحی گوشی تازه، شباهت زیادی به Moto Z دارد؛ هرچند که برخی از بخش های آن دچار تغییرات کوچک شده است.

پیش از هرچیز، عدم وجود Pogo Pins روی پنل پشتی دستگاه توجه را به خود جلب می کند که از عدم سازگاری Moto X تازه با ماژول های Moto Mod حکایت دارد. در همین راستا، از آن جایی که موتورولا اخیراً به گفتگو درباره برنامه های خود برای تولید ماژول های Moto Mod اکثرا پرداخته، می توان با قطعیت گفت که Moto X موبایلی پرچمدار نخواهد بود.

طراحی دستگاه شامل خمیدگی هایی است اما در هیچ یک از رندرها نمی توان محافظ شیشه ای ۲.۵ بعدی را مشاهده کرد که احتمالاً با هدف کاهش هزینه های تولید کنار گذاشته شده. افزون بر این، به نظر می رسد که Moto X تازه برخلاف Moto Z، یکبار دیگر به استاندارد مایکرو USB بازگشته و خبری از USB Type C نخواهد بود. اما خوشبختانه این دستگاه برخلاف پرچمدار دیگر موتورولا، از جک ۳.۵ میلی متری هدفون بهره می گیرد.

اگر این رندرها قابل استناد باشند، ابعاد دستگاه اندکی بزرگ است و برجستگی دوربین، قطر آن را از ۸.۴ میلی متر به ۹.۵ میلی متر می رساند؛ تقریباً دو برابر اکثرا از قطر ۵.۲ میلی متری گوشی Moto Z. با این همه نمایشگر ۵.۲ اینچی گوشی چندان تفاوتی با نمایشگر ۵.۵ اینچی Moto Z نداشته و تنها اندکی از آن کوچکتر است.

در نهایت عدم وجود دوربین دوگانه و اسپیکرهای استریو نیز بر پرچمدار نبودن Moto X صحه می گذارد. در واقع، بنابر مشخصاتی که در طراحی دستگاه به چشم می خورد احتمالاً باید منتظر بین رده ای ارزان قیمت باشیم.

با این همه، کنار گذاشتن یکی از مهم ترین ابداعات اخیر موتورولا، یعنی ماژول های Moto Mods شدنی است مشتریان احتمالی را دلسرد کند. در هر چهره، انتظار می رود که مدل ۲۰۱۷ گوشی Moto X در نمایشگاه CES 2017 هفته آتی، یا همایش بین المللی گوشی واقع در بارسلونا معرفی گردد.

motorola-moto-x-20174-w600

motorola-moto-x-2017-w600 motorola-moto-x-20170-w600 motorola-moto-x-20171-w600 motorola-moto-x-20175-w600 motorola-moto-x-20176-w600 motorola-moto-x-20177-w600 motorola-moto-x-20178-w600 motorola-moto-x-20179-w600 motorola-moto-x-201711-w600منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “انتشار رندرهایی از گوشی Moto X موتورولا که اطلاعات جالبی به همراه می آورند”