امروز عده‌ای برای براندازی نظام اتاق اندیشه تشکیل داده‌اند

دسته‌بندی نشده 47 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
امروز عده‌ای برای براندازی نظام اتاق اندیشه تشکیل داده‌اند

به گزارش گزارشگر مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری پیش از ظهر چهارشنبه در تجمع بزرگ حوزویان که به مناسبت دهه بصیرت در مدرسه فیضیه برگزار شد، ضمن تشکر از حضور با شکوه طلاب و فضلای حوزه علمیه در این مراسم، اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های قرآن این است که برای همه عصرها و نسل‌ها و برای هر جامعه‌ای دارای پیام‌های حیات بخشی است.

وی با بیان اینکه افرادی که دل‌هایشان بیمار است و خصومت و کینه توزی دارند و خود را به گونه‌ای دیگر نشان می‌دهند خداوند آنان را رسوا می‌کند، گفت: این افراد پیش از آنکه با چهره و مسؤلیت‌هایشان رسوا شوند با مصاحبه‌ها و برنامه‌هایی که اجرا می‌کنند چهره خود را اشکار می‌کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه هیچ چیز از برنامه‌های این افراد بر خداوند پنهان نیست، افزود: طبق آیات قران شرایطی فراهم می‌شود که انسان‌های بیمارگونه رسوا و از انسان‌های دیگر جدا می‌شوند.

اهداف دشمن

وی با اشاره به اینکه به صحنه آوردن اراذل، مطرح کردن دولت همبستگی ملی، تقلب و کمک به اهداف دشمنان غربی توسط فتنه گران انجام شد، ابراز داشت: براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، تغییر رفتار سیاسی مسئولان نظام و حمایت از دوستان درونی کشور از اهداف اصلی دشمنان است.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه هدف فتنه سال ۸۸ براندازی نظام بود و فتنه‌گران به مسجد و قرآن توجهی نکردند، افزود: درجریان پیروزی انقلاب حتی گروهک‌ها هم اعلام همراهی می‌کردند تا انقلاب به پیروزی رسید ولی در جریان فتنه ۸۸ تمام گروه‌ها دست به دست هم دادند تا در براندازی نظام نقش داشته باشند.

حتما بخوانید:   اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای خسارات ناشی از سیل سیستان و بلوچستان

وی با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ ابهامی در سطح جامع ایجاد شد، تصریح کرد: اگر خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در آن سال نبود این حالت ابهام تا مدت‌ها در بین اقشار گوناگون جامعه وجود داشت و بعد از آن خطبه خیلی‌ها آگاه شدند و راه خود را از فتنه گران جدا کردند در حالی که برخی ویژگی همچنان ساز مخالف می‌زدند و گفته‌های آنان همانند گفته‌های دشمنان بیرونی بود.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بعد از حماسه ۹ دی هنوز می‌بینیم که عده‌ای امروز هم اتاق اندیشه تشکیل داده‌اند و برای آینده نظام و رهبری طراحی و برنامه‌ریزی می‌کنند در حالی که در خواب و خیال به سر می‌برند.

هوشیاری مردم و باورهای مذهبی مردم نقش اساسی در خلق حماسه ۹ دی داشت

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه فتنه گران مردم و ارادت آنها به سالار شهیدان را نشناخته بودند و همین امر مایه شکست آنان و حماسه ۹ دی شد، افزود: هوشیاری و بصیرت مردم، باورهای مذهبی مردم نقش اساسی در خلق حماسه ۹ دی داشت.

 وی تدبیرهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب را عنصر کلیدی در شکست فتنه دانست و ادامه داد: نقش سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین را نمی‌توان در سرکوبی فتنه گران بی‌تأثیر دانست.

امام جمعه قم روشن شدن گنجایش و اقتدار نظام اسلامی برای جهانیان، آشکار شدن پیوند بین فتنه‌گران و خارج کشور، توجه و مراقبت اکثرا از نخبگان جامعه در برابر نیرنگ‌های دشمن را از پیامدهای حماسه ۹ دی برشمرد و تصریح کرد: دشمن همچنان برای نخبگان ما برنامه‌ریزی می‌کنند لذا باید توجه بیشتری به این قشر داشت.

حتما بخوانید:   حادثه بی‌همانند ۹ دی و نیرو فکری مردم، از نمونه‌های نیرو نظام است

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها عبارت نفوذ را در سخنان خود به کار بردند، گفت: گرچه دشمن به دنبال نفوذ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است اما با وجود ملتی هوشیار و رهبری آگاه هرگز نمی‌تواند اهداف خود را به بالاخره برساند.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به اینکه هنوز هم دشمن دست از نیرنگ برنداشته است، گفت: فتنه یعنی فضای غبار آلود، ولایت گریزی، جهان طلبی و خود محوری و اگر در جامعه اینها رخ دهد زنگ خطری برای فتنه‌گری است.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “امروز عده‌ای برای براندازی نظام اتاق اندیشه تشکیل داده‌اند”