اعتراض Greenpeace و اخلال در کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در MWC 2017

دسته‌بندی نشده 49 دوشنبه ۹ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
اعتراض Greenpeace و اخلال در کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در MWC 2017

پس از آنکه سامسونگ نوت ۷ را از بازار جمع آوری کرد، زمزمه هایی به گوش می رسید که شرکت کره ای قصد دارد این فبلت ناکام را پس از رفع ایراد، با باتری کوچکتری در بازار کشورهای در حال توسعه مثل هند و ویتنام دوباره عرضه کند.

هرچند مدتی بعد سخنگوی سامسونگ هند این موضوع را تکذیب کرد، اما شایعات همچنان در جریان هستند و از تصمیم شرکت کره ای برای انجام چنین کاری خبر می دهند.

حالا یکی از اعضای گروه Greenpeace خود را به محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در نمایشگاه موبایل بارسلون رسانده تا پشتیبانی گروه های حافظ محیط زیست از این تصمیم را نمایش دهد.

این شخص در حالی که مدیر بازاریابی سامسونگ کنفرانس مطبوعاتی را آغاز کرده بود، با پارچه نوشته ای به این مضمون روی صحنه قدم گذاشت: «بازنگری، استفاده ی مجدد، بازیافت». مدیر کره ای هم در ادامه از این شخص درخواست می کند صحنه را ترک کند و می گوید «چیزی که باید را گفتید.»

Greenpeace یک نهاد غیر دولتی است که در بیش از ۴۰ کشور جهان، برای حفظ محیط زیست و ساخت دنیایی سبزتر تلاش می کند. پس تعجبی ندارد که چنین مجموعه ای نسبت به وجود بیش از ۲.۵ میلیون تلفن هوشمند نوت ۷ بدون استفاده در انبارهای سامسونگ واکنش نشان دهد.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   دوربین هوشمند سامسونگ بار دیگر هک شد

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اعتراض Greenpeace و اخلال در کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در MWC 2017”