اشکانی تا جام جهانی کشتی فرنگی فرصت دارد

دسته‌بندی نشده 38 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
اشکانی تا جام جهانی کشتی فرنگی فرصت دارد

به گزارش گزارشگر مهر، کشتی طوفان زده کشتی فرنگی بر خلاف آنچه تصور می شد ،بعد از المپیک ریو هم به ساحل تسکین نرسید و تغییر و تحولات مدیریتی نیز نتوانست این رشته چالش زده را از موج های سهمگین شایعات و مسایل حاشیه ای خارج کند.

علی اشکانی که بعد از محمد بنا، سکان هدایت تیم ملی را در دست گرفت، هیچگاه اندیشه نمی کرد حمایت اعضای شورای فنی را به این زودی از دست بدهد. این سرمربی جوان حساب ویژه ای روی وعده های آنچنانی شورای فنی باز کرده بود که به او این اجازه می داد تا فرارسیدن بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در شرایطی آرام و بی دغدغه به امور تیم ملی رسیدگی کند. اما این فرصت خیلی کوتاه تر از آنچه شورای فنی اعلام کرده بود برای او به پایان رسید و حتی از گوشه و کنار محافل کشتی خبر می رسد، گزینه برکناری زودهنگام علی اشکانی هم در دستور کار نشسته های آتی شورای فنی قرار دارد!

اشکانی بعد از ناکامی دو ملی پوش اعزامی به رقابتهای جهانی اوزان غیر المپیکی در مجارستان با انتقادات فراوانی روبرو شد و به یکباره در مواجهه با اظهارات تند و نقادانه اعضای شورای فنی، خود را تک و تنها دید. او حالا به خوبی متوجه شده خبری از آن وعده های رویاگونه و امیدبخش شورای فنی نیست و فقط یک فرصت دیگر برای ماندن در راس امور تیم ملی دارد. فرصتی به نام رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۷ که اواخر امسال به میزبانی ایران برگزار می‌شود و کسب هر نتیجه ای در این رویداد بین المللی، دستور ماندن یا رفتن اشکانی را خواهد داشت.

حتما بخوانید:   دوپینگ فرنگی‌کار المپیکی ایران/ چهار سال محرومیت برای باباجانزادهمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اشکانی تا جام جهانی کشتی فرنگی فرصت دارد”