استقبال کمرنگ تماشاگران گرگانی/ بازیکنان بعد از باخت تشویق شدند

دسته‌بندی نشده 42 سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ رضا حیدرزاده
استقبال کمرنگ تماشاگران گرگانی/ بازیکنان بعد از باخت تشویق شدند

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته دوم مرحله دوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال عصر دوشنبه تیم های شهرداری گرگان و شیمیدر تهران در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۷۶ بر ۷۴ به سود تیم میهمان به پایان رسید.

این بازی با حواشی گوناگونی همراه بود که گزیده ای از آن در ادامه آمده است:

سالن امام خمینی (ره) گرگان که همواره در بازی های بسکتبال مملو از تماشاگر می شد، این بار جمعیتی کمتر از گذشته را به خود دید. هواداران بسکتبال گرگان به علت نتایج ضعیف این فصل تیم شهرداری رغبت کمتری برای حضور در سالن نشان می دهند.

ورود با تاخیر محمدمهدی ایزدپناه سرمربی تیم شهرداری این فرضیه را به وجود آورد که وی به علت آغاز تمرینات تیم ملی نوجوانان در گرگان حضور ندارد. ایزدپناه هدایت تیم ملی نوجوانان را نیز برعهده دارد.

برخلاف بازی های گذشته مسئولان ورزشی استان گلستان در سالن مشاهده نشدند. تنها یکی از اعضای شورای شهر گرگان در جایگاه ویژه نشسته و بازی را به نظاره نشسته بود.

تماشاگران گرگانی نسبت به عملکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان در نصب نکردن بنر اطلاع رسانی بازی در سطح شهر معترض بودند. البته مسئولان سازمان مدعی بودند که تعدادی بنر در سطح شهر نصب شده است.

نخستین امتیاز بازی در ثانیه پنجاه و هفتم برای تیم میهمان به دست آمد. کوک بازیکن امریکایی شیمیدر با یک پرتاب راه دور چراغ اول را روشن کرد. مهدی مرادی نسب پس از گذشت ۷۸ ثانیه برای شهرداری گلزنی کرد تا نخستین امتیاز میزبان نیز رقم بخورد.

حتما بخوانید:   انتشار دستخط رهبر انقلاب درباره موفقیت علمی شهید ستاری

شهرداری گرگان کوارتر نخست را با شکست به پایان رسانید اما در کوارتر دوم بازی بهتری به نمایش گذاشت و پس از پرتاب سه امتیازی سعید صالحی بازیکن بومی خود از حریف پیش افتاد، اتفاقی که موجب شد هاشمی بلافاصله تقاضای زمان استراحت کند.

امیر امینی بازیکن تیم شیمیدر که در کوارتر سوم به علت خونریزی از ناحیه سر زمین بازی را ترک کرده بود دقایقی بعد بدون مشکل وارد زمین شد و حتی پانسمان سر خود را باز کرد!

حضور بیش از اندازه افراد نیمکت نشین تیم شیمیدر در کوارتر پایانی با اعتراض تماشاگران گرگانی همراه شد. آبکاریان ناظر بازی با بررسی نیمکت این تیم دو نیمکت نشین را اضافی تشخیص داد و به جایگاه تماشاگران فرستاد.

شهرداری گرگان که در مرحله نخست رفت و برگشت مغلوب شیمیدر شده بود در این بازی تا سه ثانیه مانده به پایان از حریف خود پیش بود اما در این لحظه پرتاب راه دور و آزادانه ایمان زندی ورق را به سود تیم تهرانی بازگرداند و اتفاقی مشابه بازی با نیروی زمینی برای تیم گرگان رقم خورد.

داکوان کوک گارد امریکایی تیم شیمیدر با هشت پرتاب موفق راه دور و کسب ۳۶ امتیاز عملکرد خیره کننده ای از خود برجای گذاشت تا جایی که ایزدپناه پس از پایان صراحتاً اعلام کرد کوک یک تنه گرگان را شکست داده است.

در پایان بازی و باوجود شکست، تماشاگران حاضر در سالن به تشویق بازیکنان شهرداری پرداختند و از عملکرد آنها ابراز رضایت کردند.

مصطفی هاشمی پس از پایان بازی به یکی از بازیکنان تیمش که وظیفه خود را به خوبی انجام نداده بود، معترض شد. وی همچنین از دوسال پیش با یکی از خبرنگاران گرگانی به مشکل برخورده و به وی اجازه نداد در گفتگوی پس از بازی شرکت کند!

حتما بخوانید:   تشویق ژاوی و شگفتی بازیکنان السد/ حمایت هواداران از منصوریانمنبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “استقبال کمرنگ تماشاگران گرگانی/ بازیکنان بعد از باخت تشویق شدند”