اتفاقات این فصل باعث افت استقلال شد/ حمایت افتخاری قابل تحسین بود

دسته‌بندی نشده 36 پنج شنبه ۹ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
اتفاقات این فصل باعث افت استقلال شد/ حمایت افتخاری قابل تحسین بود

مهدی فنونی‌زاده در گفتگو با گزارشگر مهر در خصوص شرایط استقلال تهران در نیم فصلا اول لیگ برتر، گفت: استقلال در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشت؛ رفتن هفت بازیکن از این تیم و آمدن یک عده بازیکن تازه باعث شد تا کادر فنی زمان زیادی را برای هماهنگی آنها لازم داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال تأکید کرد: البته غیر از مسائل فنی، اتفاقات ناخوشایندی که در هفته‌های اخیر برای استقلال به وجود آمد، دست به دست هم داد تا این تیم نتواند در نیم فصل اول نتایج دلخواه را بگیرد. اما حمایت وزیر و مدیرعامل باشگاه از منصوریان قابل تحسین بود و باعث شد تا کادر فنی تمرکزش را روی تمرینات بگذارد. به همین دلیل در هفته پایانی شاهد یک بازی زیبا از بازیکنان جوان استقلال مقابل سپاهان بودیم. اندیشه می‌کنم اگر این تیم بتواند در نیم فصل دوم تسکین داشته باشد و همین روند را ادامه دهد، مطمئناً نتایج قابل قبولی کسب خواهد کرد.

فنونی زاده درباره ارزیابی اش از مسابقات لیگ برتر، گفت: می‌توانستیم یک لیگ پویا داشته باشیم اما متأسفانه تعطیلات پی در پی تا اندازه ای بازی‌ها را از جذابیت انداخت و وقفه‌های طولانی باعث شد کیفیت لیگ پایین بیاید. این مسئله آنقدر تأثیرگذار بود که حتی تماشاگران هم رغبتی به حضور در در ورزشگاه از خود نشان نمی‌دادند اما امیدوارم در نیم فصل دوم با برنامه‌ای که کمیته‌ مسابقات ارائه داده، بازی‌ها به طور منظم برگزار شود. اگرچه فاصله بین بازی‌ها آنقدر کم است که بعید می‌دانم تیم‌ها بتوانند ریکاوری و تمرینات منظمی را انجام دهند.

وی در جواب به این پرسش که چه تیمی در پایان فصل شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت: شاید الان در مورد قهرمانی کمی زود باشد اما با بازی‌هایی که در نیم فصل اول دیدم، تیم‌های تراکتورسازی، پرسپولیس و ذوب‌آهن شانس بیشتری برای قهرمانی دارند.

حتما بخوانید:   لیست خروجی استقلال بعد از تعطیلات اعلام می شود

فنونی‌زاده در پایان و درباره اینکه آیا استقلال هم می‌تواند یکی از شانس‌های قهرمانی در پایان فصل باشد؟ گفت: با توجه به شرایطی که در جدول وجود دارد و اختلاف کم امتیاز تیم‌ها با یکدیگر، آبی‌پوشان می‌توانند با چند پیروزی و اتفاقاتی که برای تیم‌ها در لیگ می‌افتد، خود را یکی از مدعیان قهرمانی در پایان فصل بدانند.منبع خبرگذاری مهر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اتفاقات این فصل باعث افت استقلال شد/ حمایت افتخاری قابل تحسین بود”