آتلوک iOS و اندروید حالا از تقویم های قابل اشتراک گذاری پشتیبانی می کنند

دسته‌بندی نشده 55 شنبه ۱۱ دی ۹۵ رضا حیدرزاده
آتلوک iOS و اندروید حالا از تقویم های قابل اشتراک گذاری پشتیبانی می کنند

یکی از کارمندان مایکروسافت امروز اعلام کرده که اپلیکیشن های آتلوک در iOS و اندروید، بالاخره تقویم های قابل اشتراک گذاری را به قابلیت های خود اضافه کرده اند. مایکروسافت در پی درخواست های مکرر کاربران اقدام به افزودن این قابلیت به سرویس آتلوک نموده است.

گفتنی است که به جز iOS و اندروید، اپلیکیشن تقویم ویندوز ۱۰ هم از چنین قابلیتی بهره می برد. اما به قول جولیا فوران مدیر ارشد برنامه نویسی مایکروسافت قابلیت مذکور هنوز تکمیل نشده است. فعلا جهت مشاهده تقویم های اشتراک گذاشته شده در iOS و اندروید می بایست آن ها را در ابتدا از طریق آتلوک تحت وب تأیید کنید.

اگر قصد ویرایش تقویم را داشته باشید، برای آغاز کار لازم است که بعد از تأیید اولیه اندکی هم منتظر بمانید. خانم فوران اذعان داشته که به روز رسانی آتلوک فقط برای دسترسی های مشاهده و ویرایش تقویم ها بوده که به زودی با آپدیت های بعدی گسترش پیدا می کند. به قول او به زودی امکان اشتراک گذاری/تأیید تقویم از طریق اپلیکیشن های گوشی آتلوک نیز شدنی خواهد شد.

حتما به خاطر دارید که اوایل امسال، مایکروسافت با اضافه کردن بسیاری از قابلیت های تقویم سانرایز به سرویس آتلوک تکانی اساسی داد. اما بد نیست بدانید که بر خلاف آتلوک تقویم گوگل و iCloud همین حالا امکان اشتراک گذاری تقویم از طریق گوشی را در اختیار کاربران خود قرار داده اند.منبع دیجیاتو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
حتما بخوانید:   اپل در حال حذف اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور است؛ سازش با دولت آمریکا؟

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آتلوک iOS و اندروید حالا از تقویم های قابل اشتراک گذاری پشتیبانی می کنند”